15 травня 2016

Повторно висаджені ліси в Латинській Америці можуть допомогти в боротьбі зі зміною клімату

сьогодні 8:02

Ліси, знову вирощені на землях, які були очищені для цілей сільського господарства в Латинській Америці, можуть зіграти ключову роль у поглинання вуглецю з атмосфери і пом'якшення наслідків зміни клімату, якщо процес буде управлятися належним чином.

1aca00ef.jpg
Леса в Аргентине. © Ksenia Ragozina | Shutterstock
Протягом наступних 40 років знову вирощені ліси в потенціалі можуть скоротити викиди парникових газів в розмірі всіх видів викидів від викопного палива і промислових викидів Латинської Америки за останні 20 років — такий висновок зробили учені з Університету Коннектикуту в своєму дослідженні.

У той час як запобігання збезлісення є найкращим захистом проти прискорюють процеси кліматичних змін викидів, дослідження демонструє, що знову посаджені ліси мають набагато більший вплив у боротьбі з глобальним потеплінням, ніж вважалося раніше. За словами провідного автора дослідження професора еволюційної біології в Університеті Коннектикуту Робін Шездон, запобігання вирубки лісів і підтримка регенерації лісів є взаємодоповнюючими і взаємопідсилювалися видами діяльності. Щоб повторно вирощений ліс міг проявити свій потенціал в поглинанні вуглецевих викидів в тропіках, уряду Латинської Америки повинні співпрацювати з місцевими громадами для гарантії захищеності землі. Шездон підкреслила важливість зв'язку між правами на землю та відновленням лісів. На її думку, якщо люди не володіють землею, у них немає стимулу в майбутньому. Однак в управлінні відновлюються лісами є величезний потенціал для місцевих громад.
Для відновлення лісу потенціалу по зниженню викидів займає приблизно від 40 до 60 років, враховуючи процес обезлесивания. Процес може бути ефективним, якщо місцеве населення бере участь в управлінні та захисту лісу. У багатьох випадках, особливо коли невеликі ділянки землі очищаються для сільського господарства або тваринництва, тропічні ліси можуть регенерувати самі собою, без необхідності пересаджувати дерева. Повторно висаджені в Бразилії ліси володіють основним потенціалом поглинання вуглецю в Латинській Америці — 71 %. Далі йдуть Венесуела, Мексика і Колумбія. Потенціал цих лісів може стати рішенням для країн Латинської Америки у боротьбі зі зміною клімату, а також дати важливі рішення при веденні лісового господарства.

https://www.gismeteo.ru/news/klimat/19169-povtorno-vysazhennye-lesa-v-latinskoy-amerike-mogut-pomoch-v-borbe-s-izmeneniem-klimata/

Related Posts:

Сторінки (16)12345678910111213141516 Вперед

0 коммент.:

Дописати коментар