02 березня 2019

Круглий стіл на тему "Відкритий лісовий діалог. Частина перша. Український ліс – рубати чи не рубати?"

ЗМІ рясніють інформацією про нелегальні рубки та переповнені суцільною "зрадою" відносно лісового сектору. Складається враження, що вирублено буквально увесь ліс, Карпати лисі, і дихати скоро буде нічим.

Але чи так це насправді?

Не варто забувати, що ліс – це не лише поновлюваний природний ресурс, але і товар, навколо якого створена ціла лісогосподарська галузь, де працюють більше 100 000 громадян України.



Держлісагентство, ДП "ЛІАЦ" та представники лісогосподарського бізнесу за підтримки інформаційного агентства Інтерфакс Україна ініціювали створення віртуального освітнього проекту "Відкритий лісовий діалог", в якому також беруть участь експерти Європейської Бізнес Асоціації та експерти BRDO.

"Відкритий лісовий діалог" направлений на довготривале якісне спілкування між предстваниками Держлісагентства, бізнеса в сфері деревообробки та лісового господарства, експертів та ЗМІ.

Ми переконані, що такий формат допоможе різним сторонам краще зрозуміти одна одну, розібратися серед іншого у питаннях лісозаготівлі, дозволів, лісовідновлення, законодавства, елеткронного обліку деревини, національної лісової інвентаризації, всихання, поговорити про міжнародні проекти Держлісагентства, фінансування галузі, мораторію на експорт деревини та про інші питання, що турбують галузь.



Усі засоби масової інформації зможуть отримати відповіді на свої запитання у вигляді коректних цифр, фактів, дізнатися про існуючі проблеми та способи їх вирішення.

Ми запрошуємо усі зацікавлені сторони приєднатися до нашого першого круглого столу, який відбудеться 4 березня о 16.00 в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" (вул.Рейтарська 8/5А) на тему: "Відкритий лісовий діалог. Частина перша. Український ліс – рубити чи не рубити?"

В ході круглого столу ми торкнемося питань:


  • Хто і як регулює лісозаготівлю України?
  • Хто відповідає за видачу дозволів на лісозаготівельні роботи?
  • Як працює Система електронного обліку деревини та які завдання вона виконує?
  • Над якими ще рішеннями працює Держлісагентство?
  • Що потрібно, щоб впорядкувати питання лісозаготівлі? Як витримати баланс між лісозаготівлею та приростом лісу?
  • Який об’єм лісозаготівлі може собі дозволити Україна? Хто визначає цей об’єм?
  • Які повноваження має Держлісагентство щодо контролю за легальністью лісозаготівельних робіт?
  • Чим небезпечна ситуація із всиханням лісу?
  • Які проблеми турбують лісівників/лісову галузь?




Цей захід направлений на формування якісного, професійного діалогу про проблеми лісу між представниками Держлісагентства, лісгоспами, учасниками ринку та ЗМІ.

Учасники: генеральный директор ДП "Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр" Віктор Мельниченко (Victor Melnichenko); представники Нацполіції, Євген Кузьменко, координатор комитету деревообробки Європейської Бізнес Асоціації; представники розробника Системи ЕОД – австрійської компанії Latschbacher GmbH Володимир Молочко (VladimirMolochko), Андрій Вороний(Andrey Voronoy), Ірина Грузинська(Iryna Gruzinska), експерт Офісу ефективного регулювання BRDO, сектор "Сільське господарство".

Акредитація преси на місці за редакційним посвідченням.

0 коммент.:

Дописати коментар