На пленарному засіданні в обласному управлінні обговорили наступні питання: виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки держлісгоспів, стан справ із встановлення GPS-трекерів на автомобілі, питання ціноутворення на лісопродукцію та проведення майбутніх аукціонів з продажу необробленої деревини.
Питання виконання сортиментної структури та раціональної розробки лісосік підприємствами облуправління розглянули безпосередньо у лісі – у Трушівському лісництві Чигиринського лісгоспу. Особлива увага була зосереджена на особливостях розробки м’яколистяних насаджень, у даному випадку – вільхових.
Учасники наради відвідали лісосіку рубки головного користування у кварталі 94, виділі 5 Трушівського лісництва (вільхове насадження, площа 2,8 га,). На практиці працівниками лісництва було здійснено розкряжування кількох деревостанів вільхи та проаналізовано найбільш оптимальний вихід цінних сортиментів.
Як наголосив начальник облуправління Олександр Дзюбенко, від точних відводів, раціонального розроблення лісосік, дотримання нормативів виходу сортиментів безпосередньо залежить прибуток підприємства. Тому директори лісгоспів, головні інженери мають чітко контролювати цей напрямок діяльності та дотримання встановлених вимог при розробці лісосік, з метою максимального виходу цінних сортиментів деревини.
Обговорили також учасники наради питання конкуренції між приватними підприємцями, які займаються переробкою деревини. Зійшлися на тому, що здорова конкуренція йде на користь усім учасникам цього напрямку роботи.
За словами заступника начальника управління Миколи Рижкова, у держлісгоспах Черкащини в рік заготовляється близько 9 тисяч кубометрів вільхи – цьогоріч такі лісосіки передбачені у Чигиринському, Канівському, Черкаському, Золотоніському та Лисянському лісгоспах.
У ході робочої поїздки, керівники лісоуправління та директори лісгоспів відвідали Чорнявське лісництво Чигиринського лісгоспу. Минулого року чигиринські лісівники завершили повну модернізацію адмінбудівлі – оздобили приміщення ззовні, замінили дах, встановили сучасний котел для опалення приміщення дровами. Окрім цього, поновили надвірні споруди та провели озеленення території. Зробили сучасний ремонт у кабінетах, встановили усі необхідні зручності, обладнали нові інформаційні стенди, облаштували кімнату для зберігання лісового насіння, оснащену спеціальними холодильниками.
Як зазначив директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр, протягом останніх років постійно триває робота з капітальних ремонтів структурних підрозділів підприємства. За його словами, дуже важливо – забезпечити належні умови для праці, адже вимагаючи якісних результатів роботи, перш за все, необхідно створити комфорт та усі зручності для працівників.
Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.
19 травня 2018, 08:03 Новини Черкас та Черкаської області
0 коммент.:
Дописати коментар