21 березня 2020

На Волині лісівники гасили підпали сухої трави



На місці протягом дня працював пожежний екіпаж ДП «Колківське ЛГ», довелося залучати наявну техніку, в тому числі пожежний автомобіль. Трактором по периметру в обох місцях проорано мінсмуги. Локалізовували пожежу лісівники від 11 до 17 години.

Про це пишуть на сторіці ВОУЛМГ у фейсбуці.

Зазначають, що вогонь на сільгоспугіддях в одному випадку загрожував пожежею в лісі, в іншому – уже підступав до села.

"В обох місцях встигли вигоріти значні території. Хтось запалив траву на полях поблизу села Грузятин Маневицького р-ну. Ще одна така ж стихія вирувала біля сіл Велика Осниця та Заріччя. Вогонь у суху вітряну погоду розповсюджувався надзвичайно швидко. Без сумніву, у тих місцях знищено все живе, нанесено значну шкоду екології.

На щастя, в обох випадках вогонь таки вдалося зупинити, вистачило сил та ресурсів.

Попереду вихідні. Лісівники в усій області перебувають у повній пожежній готовності. Хтозна, чи знову не вистачить розуму якомусь «господарю» таким чином очистити поле від сухої трави", - йдеться у дописі.

20 березень, 21:12

***


Лісівники Волині цієї весни понад 70 разів долучалися до гасіння пожеж в екосистемах

Posted on 19 Березня, 2020 by Прес-служба Волинського ОУЛМГ



Виїзди на гасіння пожеж через підпали сухої трави залишаються щоденними. Зважаючи на те, що пріоритетом у цій роботі для лісівників є недопущення загорянь у лісових масивах, і працівники, і пожежні автомобілі державних лісогосподарських підприємств, постійно долучаються до локалізації вогню в екосистемах.

Цієї весни техніка та працівники пожежних екіпажів держлісгоспів області понад 70 разів долучалися до гасіння загорянь через підпал сухої трави.

Про щоденні виїзди на пожежі в екосистемах повідомляють також в управлінні ДСНС у Волинській області. За інформацією пресслужби рятувальників, тільки за минулу добу – 18 березня – у Волинській області було ліквідовано 14 загорянь сухої трави у Камінь-Каширському, Любешівському, Луцькому, Рожищенському, Локачинському, Іваничівському, Любомльському, Турійськоому, Ратнівськму, Горохівському районах.

Ситуацію поки вдається тримати під контролем.

І лісівники, і рятувальники добре усвідомлюють: пожежа – спільне лихо. Вогонь поширюється надзвичайно швидко. Він із сільгоспугідь легко дістається лісових масивів та житлового сектору. І тоді вже небезпека стає значно більшою. Крім того, під час горіння сухої трави гине все живе, відбувається значне задимлення повітря. І тоді жителі довколишніх територій змушені днями дихати димом. Не маючи навіть найменшої можливості уникнути цього у зв’язку з карантином.

Лісівники вкотре закликають громадян бути максимально обережними під час відпочинку на природі та не спалювати побутові відходи на присадибних ділянках та відкритих територіях. Особливо це стосується мешканців сільської місцевості.

Пам’ятайте: спричинивши пожежу, ви не лише завдаєте шкоди природі, а й наражаєте на небезпеку своїх рідних та односельців.

Крім того, за такі дії передбачена адміністративна, а в складних випадках – кримінальна відповідальність.

Нагадуємо: помітивши загоряння, одразу телефонуйте «101» або ж на цілодобову лінію ВОУЛМГ – (0332) 72 00 54.

Оперативність виявлення загорянь – найважливіша запорука уникнення великої біди.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

***


Колківські лісівники сьогодні локалізували 2 випадки підпалів сухої трави

Posted on 20 Березня, 2020 by Прес-служба Волинського ОУЛМГ



В обох місцях встигли вигоріти значні території. Хтось запалив траву на полях поблизу села Грузятин Маневицького р-ну. Ще одна така ж стихія вирувала біля сіл Велика Осниця та Заріччя. Вогонь у суху вітряну погоду розповсюджувався надзвичайно швидко. Без сумніву, у тих місцях знищено все живе, нанесено значну шкоду екології. Вогонь на сільгоспугіддях в одному випадку загрожував пожежею в лісі, в іншому – уже підступав до села.

На місці протягом дня працював пожежний екіпаж ДП «Колківське ЛГ», довелося залучати наявну техніку, в тому числі пожежний автомобіль. Трактором по периметру в обох місцях проорано мінсмуги. Локалізовували пожежу лісівники від 11 до 17 години.

На щастя, в обох випадках вогонь таки вдалося зупинити, вистачило сил та ресурсів.

Попереду вихідні. Лісівники в усій області перебувають у повній пожежній готовності. Хтозна, чи знову не забракне розуму якомусь «господарю» очистити поле від сухої трави.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ





0 коммент.:

Дописати коментар