Як розповів журналістам заступник голови Держлісагентства, ці 25 мільйонів, які дійсно мали бути освоєні, потребували затвердження урядом порядку їх використання. «Ми в березні подали такий порядок на затвердження Кабінету міністрів. Він затверджений був Кабінетом міністрів, якщо я не помиляюсь, у 20-х числах грудня місяця останнього року. Після цього фізично використати кошти ми, безперечно, не могли, але я хочу, щоб ви почули, як і всі читачі, що проект порядку ми подали в березні місяці, тобто на початку року. А затвердження відбулося в 20-х числах грудня. Те, що залежало від Держлісагентства, ми подали вчасно і ми очікували цього порядку практично цілий рік» - стверджує пан Бондар.
Проте, на думку експертів, це лише свідчення якості управлінської роботи. «У нинішніх умовах, писати листи і пасивно чекати відповіді - найгірша стратегія. Необхідно працювати з людьми, які приймають рішення... Тим більше були всі законні підстави вимагати ці гроші, хоча б на проведення чергового обліку лісів. Коли Держлісагентство зацікавлене, його керівники заходять на Банкову, в комітети Верховної Ради й Кабмін «як ніж у масло». А тут «очікували»... практично цілий рік», - зазначив М.Ю. Попков, кандидат наук, експерт з питань лісового сектору економіки України.
Повністю ознайомитись з інтерв’ю керівника Держлісагентства та коментарями експерта можна за посиланням: http://stopcor.org/eksklyuzivne-interv-yu-zastupnika-golovi-derzhlisagentstva-ukrayini-v-n-bondarya-z-komentaryami-redaktora-saytu-ukrayinskiy-lisoviy-portal-m-yu-popkova/
0 коммент.:
Дописати коментар