Громадяни навіть не розуміють чи не хочуть розуміти, що випалюючи суху траву чи кидаючи недопалок у лісі і коли починає горіти лісова підстилка, дерева отримують опіки кореневої шийки та з часом починають гнити, на них заселяються шкідники, вони менш стійкі до несприятливих погодних умов і починають хворіти і гинуть. А врешті-решт це є початком горіння лісу.
Дуже прикро, що наше населення зовсім байдуже до природи, не кажучи про розуміння і повагу до праці лісівника! Лісопожежні автомобілі підприємства приїхавши до водойми, щоб набрати води від групи відпочиваючих почули тільки образи та виклики: «Це ви не води набрати приїхали, а злити відходи. Який ліс тушити, хай горить той ліс». Невже праця лісівників, яка була направлена на припинення лиха, яке могло набрати масштабного значення не заслуговує не тільки підтримки та допомоги, а й поваги!
Вчасне виявлення лісовою охороною лісництва загоряння та згуртована праця лісівників допомогла припинити загоряння та розповсюдження вогню на сам ліс. Бережімо нашу природу спільно!
Прес-служба ДП "Житомирський лісгосп"
20 жовтня 2019 року
0 коммент.:
Дописати коментар