17 березня 2018

Посади своє дерево в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках на Закарпатті”


За площею лісового фонду Закарпаття входить до першої п’ятірки серед областей України, а за лісистістю і запасами деревини наша область займає перше місце. На душу населення у нас припадає 0,55 га лісів і 165 куб. м деревини. Для України в цілому ці показники становлять, відповідно, 0,17 га та 16,4 куб. м. Ліси в області зростають на площі 695,8 тис. га і мають 207,5 млн куб. м деревинних запасів

Та не тільки на деревинні ресурси багаті наші ліси. У достатній кількості тут представлені ресурси технічної сировини, дикоростучих плодів і ягід, грибів та інших не деревинних кормових та харчових продуктів, які є екологічно чистими і тому більш придатними для використання у порівнянні з аналогічними продуктами інших регіонів.

До нарощення такого ресурсного потенціалу закарпатських лісів йшлося століттями. Знадобилася тут і копітка праця не одного покоління лісівників, і віками набутий досвід ведення лісового і мисливського господарства в гірських лісах, і, безумовно, благодатні природно-кліматичні умови нашого краю

Обсяги посадок лісу на території Закарпаття з кожним роком зростають і перевищують обсяги санітарних рубок. Стосовно рубок головного користування, тут лісівники дотримуються принципу – заготовив одне дерево – посади два!

21 березня стартує масштабна акція #Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках, яка охопить усі райони #Закарпаття! Долучайтеся і Ви до лісівничої справи, якщо волієте залишити за собою слід доброї справи в своєму житті! Випийте чашку #кави на свіжому повітрі, прогуляйтеся лісом і насолодіться природною красою!!!

Гарантуємо теплий прийом, робочі інструменти, прекрасні краєвиди, свіже повітря, фізичні навантаження і закарпатське частування.

Знайти майданчик, де буде акція #Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках, звернутися в лісгосп або просто прийти в день акції на майданчик. Інформацію шукати на сайті zakarpatlis.gov.ua.

Приходь – отримай саджанець і посади своє дерево Відновимо ліс разом?

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

0 коммент.:

Дописати коментар