15 жовтня 2019

Обмін даними для поліпшення охорони та моніторингу лісів



Незважаючи на те, що картування надземної біомаси зараз можливо за допомогою супутникового дистанційного зондування, ці карти все одно повинні бути відкалібровані та затверджені за допомогою даних на місці, зібраних дослідниками по всьому світу. IIASA сприяв створенню нової глобальної бази даних для підтримки спостереження Землі та заохочення інвестицій у відповідні вимірні дослідження та дослідження на місцях.

Лісова біомаса є важливим показником для моніторингу екосистем та клімату Землі. Він також надає критичний внесок у облік парникових газів, оцінку втрат вуглецю та деградацію лісів, оцінку потенціалу відновлюваної енергії та розроблення політики пом'якшення зміни клімату. Хоча тепер супутникова технологія дистанційного зондування дозволяє дослідникам виготовляти великі карти надземної біомаси, ці карти все ще потребують достовірних, сучасних даних на місці для калібрування та перевірки. Збір даних у полі шляхом вимірювання дерев та документування видів є, однак, дуже трудомістким, дорогим та трудомістким заняттям, і тому було б доцільно зібрати безліч існуючих наборів данихщоб забезпечити реальну додану вартість для ряду застосувань. Що стосується застосування політики, це також може призвести до покращення продуктів біомаси та кращого моніторингу лісових ресурсів, що, в свою чергу, може призвести до більш ефективних заходів щодо захисту лісу.

У новій роботі, опублікованій у журналі Scientific Data, 143 дослідники, що займаються цим типом збору даних у цій галузі, досліджували, чи можна побудувати мережу, яка відкрито ділиться своїми даними про біомасу на користь різних громад. Вони особливо хотіли побачити, чи зможуть вони зібрати якомога більше даних про біомасу на місці, щоб підготуватися до нових супутникових місій, таких як місія BIOMASS Європейського космічного агентства з метою підвищення точності поточних продуктів на основі дистанційного зондування, та розвиток нових синергій між дистанційним зондуванням та наземними дослідницькими спільнотами екосистем. Їх зусиллями призвели до створення Системи спостереження лісів (FOS) - міжнародної,

"Маючи на увазі, що цей документ є дескриптором даних, а не звичайним документом з гіпотезами, вся ідея цього дослідження - це нова відкрита база даних про дані біомаси. Це важливо з наступних причин: По-перше, це являє собою спосіб зв'язку екологічні / лісові та дистанційні зондування, вони також долають існуючі бар'єри для обміну даними, одночасно сприяючи обміну даними за межами невеликих спільнот. Нарешті, він забезпечує визнання людям, які працюють у цій галузі, у тому числі тим, хто збирає дані, саме тому У цьому документі є 143 співавтори, оскільки всі вони є учасниками бази даних, - пояснює ведучий дослідження Дмитро Щепащенко, науковий співробітник Програми управління та управління екосистемами IIASA.


Дослідники зібрали дані з 1645 постійних ділянок лісових зразків з 274 локацій, розподілених по всьому світу. Ці дані тепер доступні для завантаження через веб-сайт FOS. Ініціатива являє собою першу спробу об'єднання цього типу даних в різних місцях в одному місці. Дослідники зазначають, що їх робота в цьому плані триває і є плани продовжувати додавати більше FOS наборів даних та мереж. Окрім сприяння обміну даними, система також просуває нову провідну мережу даних про біомасу (через FOS), яку IIASA лідирує і надалі розвиватиметься в майбутньому.

Крім очевидних переваг, які обмін даними має для наукового співтовариства, ці дані також є важливими для підготовки різних моделей в IIASA, таких як Модель управління біогеохімією (BGC-MAN) та глобальна лісова модель (G4M). Кілька поточних проектів IIASA, а також інші екологічні, біофізичні та економічні моделі та проекти поза межами IIASA також отримають користь, що означає, що надання доступу до даних може покращити моделі та розуміння біомаси в цілому.

"У минулому докладено багато зусиль для збору даних про ліси, але люди, які працюють у цій галузі (екологи та науковці з лісового господарства) навряд чи коли-небудь діляться зібраними даними, або якщо вони є, вони діляться ними лише в межах екологічних мереж. Дані є цінними не тільки для екології, але і для калібрування та валідації дистанційного зондування , іншими словами, для підготовки алгоритмів, що створюють карти біомаси, та для оцінки точності продуктів, а також введення даних для різних моделей. Ця робота представляє справжній крок вперед в обміні дуже цінним набором даних про біомасу ", - підсумовує дослідниця IIASA Лінда Зее, яка також була співавтором дослідження.


Досліджуйте далі
Забезпечення стійкості за допомогою картографування лісових сертифікатів

Більше інформації: Дмитро Щепащенко та ін., Система спостереження лісів, створення глобального довідкового набору даних для дистанційного зондування лісової біомаси, Наукові дані (2019). DOI: 10.1038 / s41597-019-0196-1
Забезпечено Міжнародним інститутом прикладного системного аналізу
https://lesovod.blogspot.com/p/10-2019-jerome-chave-1637-98.html

0 коммент.:

Дописати коментар