25 червня 2016

На засіданні оперативного штабу ТЕБ та НС 25 червня 2016 року. ПОВНЕ ВІДЕО


Засідання оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 25 червния 2016 року

25 червня о 10:00 в приміщенні ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбудеться засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо протидії загрозам, пожежам і надзвичайним ситуаціям у природних екосистемах України.

У засіданні взяли участь Микола Чечоткін, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій,

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. О.Гончара, 55.

Акредитація ЗМІ триває до 20:00 24 червня за телефонами: 247-31-91, 247-30-46 або на e-mail:press@mns.gov.ua



Довідково
На засіданні Уряду 24 червня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Геннадію Зубку зібрати штаб з метою визначення готовності відповідних служб до запобігання виникнення пожеж від аномальної спеки.

Також Гідрометцентр оголосив попередження про пожежну небезпеку в Україні на 24-27 червня.


Зубко недоволен работой своих подопечных. Заседание оперативного штаба по противодействию угрозам природных пожаров, 25.06.2016

http://112.ua/video/zubko-nedovolen-rabotoy-svoih-podopechnyh-zasedanie-operativnogo-shtaba-po-protivodeystviyu-ugrozam-prirodnyh-pozharov-25062016-201828.html


Опубликовано: 25 июн. 2016 г. Під час засідання Голова ДСНС України Микола Чечоткін зазначив, що в Україні щороку в середньому виникає до 25 тисяч пожеж в екосистемах. Минулого року було зафіксовано зростання в 1,6 рази пожеж в лісових масивах держави. Крім того, основна частина пожеж в екосистемах минулого року виникла через людський фактор, значно збільшилася кількість пожеж, спричинених навмисними підпалами. “У 2016 році завдяки спільним зусиллям МВС, ДСНС, місцевих органів влади вдалось в півтора рази зменшити кількість пожеж у природних екосистемах та у два рази площу пройдену вогнем. Уряд України цього року виділив нашій Службі 300 млн. грн. для здійснення заходів, пов'язаних із запобіганням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Але, якщо не змінити підходи до відповідальності власників і утримувачів сільгоспугідь та лісових масивів і природних екосистем, не зосередити увагу на попередженні пожеж, то ніяких ресурсів не вистачить на їх гасіння. Необхідно підвищити відповідальність лісокористувачів та власників земельних ділянок, сільгоспугідь і торфовищ за стан пожежної безпеки, аж до позбавлення права власності”, - зазначив Голова ДСНС України.





http://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/50017.html

В ДСНС відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ВІДЕО)
Опубліковано: 25.06.2016, 12:22

В ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка 25 червня відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо протидії загрозам, пожежам і надзвичайним ситуаціям у природних екосистемах України. Участь у засіданні взяли представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних штабів з ТЕБ та НС.

Під час засідання Голова ДСНС України Микола Чечоткін зазначив, що в Україні щороку в середньому виникає до 25 тисяч пожеж в екосистемах. Минулого року було зафіксовано зростання в 1,6 рази пожеж в лісових масивах держави. Крім того, основна частина пожеж в екосистемах минулого року виникла через людський фактор, значно збільшилася кількість пожеж, спричинених навмисними підпалами.

“У 2016 році завдяки спільним зусиллям МВС, ДСНС, місцевих органів влади вдалось в півтора рази зменшити кількість пожеж у природних екосистемах та у два рази площу пройдену вогнем. Уряд України цього року виділив нашій Службі 300 млн. грн. для здійснення заходів, пов'язаних із запобіганням та ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Але, якщо не змінити підходи до відповідальності власників і утримувачів сільгоспугідь та лісових масивів і природних екосистем, не зосередити увагу на попередженні пожеж, то ніяких ресурсів не вистачить на їх гасіння. Необхідно підвищити відповідальність лісокористувачів та власників земельних ділянок, сільгоспугідь і торфовищ за стан пожежної безпеки, аж до позбавлення права власності”, - зазначив Голова ДСНС України.

За прогнозами Укргідрометцентру, впродовж 25-27 червня у південних, Дніпропетровській, Донецькій, а 26-27 червня і у Харківській та Луганській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. 26-27 червня у Кіровоградській та більшості районів Київської областей — висока (4 класу), місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Аналіз ситуації показав, що на необробляємих ділянках сільгоспугідь, торфовищах, заболочених ділянках місцевості, трав'яний покрив досягає до 1 метра, чого не спостерігалося у попередні засушливі роки. Спекотна погода може викликати швидке висихання рослинності і створити сприятливі умови для великих пожеж і швидкого поширення вогню до населених пунктів, об'єктів підвищеної небезпеки, систем життєзабезпечення і інфраструктури. Тож Голова ДСНС України звернувся до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час вихідних святкових днів, відпочивати в лісових масивах лише у відведених для цього місцях і у разі виникнення пожежі негайно повідомляти Службу порятунку за номером “101”.


Повна версія Відео


1 коментар:

  1. Як на мене, то на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має відбуватися не із зачитування статистичних даних, що зробили державні органи! В першу чергу, мають обговорюватись проблеми пов'язані із забезпечення протипожежних заходів! Це не завжди приємно і не додає рейтингів! Але коли мова йде про екологію, пожежі і людей - це загальнодержавна проблема, а не проблема однієї галузі!! Так, на сьогодні склалася вкрай критична ситуація по південно-східних регіонах! Висока температура, штучні ліси і відсутність фінансування! Тільки для проведення моніторингу щодо стану лісових насаджень в Херсонській області потрібно мінімум 450 людей! В реальній ситуації ми маємо 150! Я згідна, що треба реформувати галузь, є проблеми і багато питань, але ставити галузь в режим виживання -це неправильно! Своїми силами ми робимо всі можливі заходи і будемо продовжувати свою роботу не зважаючи на ті умови, які склалися на сьогодні! Розуміючи це, я закликаю у зв’язку з початком пожежно-небезпечного періоду всіх керівників органів місцевої влади максимально сприяти у боротьбі з пожежами. Зважаючи також на те, що не всі українські ліси знаходяться під контролем Держлісагентства, 27% належать до відома інших органів місцевої та центральної влади. Щиро вірю, що попри всі складні умови працівники лісового господарства справляться з своїм завдання! А від себе, щиро дякую всім небайдужим хто попередить пожежу, буде дотримуватись правил поводження в лісі і всім тим працівникам Херсонської, Миколаївської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей, які в скрутний час залишаються відданими своїй роботі та готові боротися з пожежами у наших українських лісах!

    ВідповістиВидалити