22 червня 2016

Більше половини лісокультурних площ у Черкаському лісгоспі потребують хімічної обробки



Цього року черкаські лісівники обробили гербіцидами проти куничника понад 200 га. Наступної весни їх заліснять сосновими насадженнями.

«Незабур’янені площі ми засаджуємо відразу після попередньої підготовки грунту. А на ділянках, де висока заселеність куничника, обов’язково проводимо хімічну обробку, бо злакові – це кормова база для личинки хруща, який є злісним шкідником соснових насаджень», – розповів провідний інженер з лісових культур Леонід Папуша.

Після хімобробітку багаторічні бур’яни на площі не з’являються протягом двох років. Цього достатньо, щоб молоді насадження прижилися. Потім з бур’яном борються за допомогою механізованого та ручного догляду.

«Для того, щоб лісові насадження прижилися, виросли і дали якісну деревину, необхідно докладати чималих зусиль і значних коштів. Це і хімічна обробка, й удобрення, і догляди», – відзначив директор ДП «Черкаське лісове господарство» Андрій Пустовіт.

За словами Леоніда Папуші, щороку хімобробітку потребують від 40% до 60% площ. Здійснюють його за рахунок коштів лісгоспу. Використовують дозволений у сільському господарстві гербіцид. Усього наступного року планують створити нових лісів на площах до 320 га.

Прес-служба Черкаського ОУЛМГ
22.06.2016

Related Posts:

Сторінки (16)12345678910111213141516 Вперед

0 коммент.:

Дописати коментар