Обсяг незаконної вирубки лише торік сягнув в Україні 17,7 тис. кубічних метрів. Рівень тіньового обігу деревини складає близько 30%. Такі дані було оприлюднено під час брифінгу заступником керівника Офісу Президента України Олексієм Гончаруком.
За 10 років за даними Держкомстату обсяг експорту деревини та виробів з неї (код УКТЗЕД 44) збільшився у 2,2 рази, досягнувши рівня у 2018 році майже 1,5 млрд.дол. США.
В той же час меблевики України нарощують темпи росту виробництва меблів, зокрема щороку збільшуючи експорт меблів (з 2009 по 2018 рік середньорічний темп приросту становив 11,8%, зростаючи з 230 млн.дол.США до 626 млн.дол.США), в тому числі, виготовлених з натуральної деревини.
- Чи є дефіцит деревини на меблевому ринку сьогодні?
- Чи відчуває меблевик труднощі в отриманні легальних документів на придбану сировину?
- Які перспективи очікують на меблевика, що виготовляє меблі з натуральної деревини, за 5-10 років?
Ці та інші питання Українська Асоціація Меблевиків пропонує обговорити під час вебінару, що відбудеться 3 вересня 2019 о 14:00. Спікери вебінару:
- Василь Масюк, видавець і редактор газети “Деревообробник” та журналу “Меблеві технології” , Голова Громадської ради при Держлісагентстві України
- Ігорь Романишин, директор ДП "Бучацьке лісове господарство"
- Олександр Опанасюк, директор компанії “Павловнія груп”
- Павло Кравець, директор FSC Ukraine
- Леонід Співаков, член Правління УАМ, голова Проектної платформи, співвласник компанії Родинне Дерево - modern wood furniture
Модератор вебінару - Oksana Donskaya , член Ревізійної Комісії Української Асоціації Мебелевиків, співзасновник інтернет-магазину МебельОк магазин отличной мебели .
Запрошуємо всіх охочих до участі у вебінарі, кого хвилює доля ринку деревини в Україні з точки зору бізнесу, зростання конкурентоспроможності економіки України чи з боку збереження екологічно чистого середовища.
Участь у вебінарі за попередньою реєстрацією за посиланням: http://bit.ly/webforest
Якщо Ви бажаєте взяти участь у вебінарі в якості спікера, повідомте нас, будь ласка. Для участі достатньо бажання обговорити тему вебінару та наявність інтернет-зв’язку.
0 коммент.:
Дописати коментар