15 вересня 2016

Володимир Гунчик: лісівники – важлива частина волинської громади

Володимир Гунчик: лісівники – важлива частина волинської громади



Напередодні свята – Дня працівника лісу голова облдержадміністрації Володимир Гунчик побував із робочим візитом на Маневиччині. Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області взяв участь в урочистій церемонії відкриття Колківського лісництва ДП «Колківське ЛГ». На урочистому заході також були присутні начальник Волинського обласної управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, голова Маневицької районної державної адміністрації Андрій Линдюк та голова Колківської селищної ради Олександр Полінкевич.
1 (Копировать)Розпочали урочистості на патріотичній ноті. Традиційно – головною піснею країни. Відтак, вітаючи присутніх із гарною подією – відкриттям лісництва – Володимир Гунчик, із-поміж усього наголосив наскільки важливою для кожного українця є головна пісня держави – Гімн України.
– Дуже хочеться, щоби в кожному селі, селищі, місті, просинаючись, ми щоранку мали можливість чути Гімн України. В кожній оселі, на кожній площі. І дуже важливо, щоб людина, йдучи на роботу, службу «запалювалися» українським гімном. Це не є символічно – це данина нашій історії, нашим прадідам, данина сьогоденню. І дуже важливо, що нині, цей прекрасний ранок на території Колківського лісництва ми зустрічаємо Гімном України, – поділився своїми думками Володимир Петрович.
23 (Копировать)На його переконання: важко знайти більш потужну і єдину структуру, аніж лісове господарство. І саме лісівники мають першими показати приклад змінам, які проходять сьогодні в суспільстві.
– Сьогодні ми маємо іще один приклад того, як лісівники Волині дбають про рідну країну. Маленький куточок Колківського лісництва, дорога в лісі, розбудова рекреаційного пункту, можливість створення умов для відпочинку наших мешканців – це та клопітка робота, з якої будується велика держава, це ті початки змін, реформ, на які сьогодні очікує кожен українець, громада вцілому. Я хотів би, щоб ми з вами разом, єдиною волинською громадою, сказали собі: ми – українці, ми – сильні, ми зможемо створити всі умови для розвитку нашої держави.
Після урочистого перерізання стрічки відбулося освячення садиби лісництва. Далі ж, усі запрошені мали можливість оглянути місцину та поспілкуватися із працівниками.
Найкраща реабілітація – робота і сім’я…
Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області оглянув садибу на території ДП «Поліське ЛГ» та ознайомився із особливостями роботи. Цікавився показниками й, відповідно, досягненнями.
25 (Копировать)– Керівник цього господарства – є керівником організації воїнів АТО на території району. Відтак, для нас важливо говорити не лише про відновлення лісових господарств, лісгоспів, а й показати, що люди, які повертаються з фронту, вони не просто вливаються в громадське життя, вони йдуть на керівні посади і беруть на себе відповідальність за організацію роботи, працевлаштування людей. І ми не можемо допустити ніякого повернення назад до схем, методів тіньових підходів, – зауважив Володимир Петрович.
Під час візиту до поліського лісгоспу оглянули і пожежну станцію, розташовану на території. Її основне завдання – охорона та захист від пожеж у лісових масивах, тому цього року для потреб підприємства було придбано автомобіль Iveco Magirus. Окрім того, відновлено лісопожежну станцію. 9 (Копировать)На разі у підприємстві налічується 97 штатних працівників, близько 10 із яких – учасники бойових дій. Значна увага приділяється тим, хто працює на лісозаготівлях, тому для покращення умов їхньої роботи в лісових масивах під час лісозаготівель, було прийнято рішення обладнати пункти обігріву на осінню та зимову пору.
– Бажаю здійснення усіх ваших планів, нехай зростає активність, заробітна плата. Я хочу через вас передати вітання усім воїнам АТО Маневицького району: запрошуйте їх на роботу, давайте можливість себе реалізувати, адже чим більше ми приділяємо уваги людям через працевлаштування, через роботу, тим менше говоритимемо про реабілітацію. Адже,  найкраща реабілітація – це робота і сім’я, – повідомив Володимир Гунчик.
Необхідно створити ринок щепи…
Під час робочої поїздки голова облдержадміністрації ознайомився й з роботою виробничих потужностей лісокомплексу ДП «Городоцьке ЛГ». Під час огляду підприємства усі присутні мали змогу побачити, як працює виробнича техніка, зокрема, порізка колод на щепу. Після чого, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик сказав, про необхідність створення ринку щепи, аби мати можливість використовувати її для опалення, оскільки цінова політика суттєво відрізняється від реальної вартості дров. 15 (Копировать)Окрім цього, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області вважає за необхідне говорити не лише про щепу, а й про сухостій та деревину, що залишається після очистки лісу, які теж в подальшому можна переробити.
– Ми не можемо допустити сьогодні, щоб діловий ліс перетворився на дрова – тільки глибока переробка, – зазначив Володимир Петрович.
Окрім того, Володимир Гунчик запропонував лісівникам співпрацювати із сільськими радами. Завдяки цій співпраці, люди, яким потрібні дрова, мають виконати певний об’єм робіт щодл санітарної вирубки лісу, і як результат – отримають для опалення житла ті ж самі дрова, але не ділову деревину.
321 (Копировать)Голова облджерадміністрації та представники влади на місцях мали можливість на власні очі побачити та проконтролювати відвантаження деревини з промислового складу Градиського лісництва ДП «Городоцьке ЛГ».
121 (Копировать)Вразила Володимира Гунчика і система відеоспостереження охорони лісових масивів, яка була представлена в Новорудському лісництві ДП «Городоцьке ЛГ». Також на території закладу функціонує одне із найсильніших шкільних лісництв, де два рази на тиждень навчається 1100 учнів.
30 (Копировать)Також під час робочої поїздки було урочисто відкрито дві новозбудовані дороги у Лишнівському лісництві ДП «Городоцьке ЛГ» та Карасинському лісництві ДП «Маневицьке ЛГ». Відкриття цих доргі важливе для усіє громади Волині.
– Це не дорога, яка побудована тільки для лісівників. Ми розуміємо, що цими дорогами завтра піде звичайна, цивільна техніка. Важливо, що «хрещення» дорога в Карасинському лісництві пройшла ще місяць тому бойовою технікою, яка перебувала на території Волинської області під час проведення військових навчань. І 60-ти тонні танки, які пройшли цією дорогою, є підтвердженням того, на скільки професійно працюють не лише наші дорожники, а й працівники лісового господарства.
2
8
11
12
13
26
28
32
31
Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

0 коммент.:

Дописати коментар