16 вересня 2018

В.Гройсман прокоментував ситуацію щодо реформування лісової галузі


Нещодавно країною прокотилася хвиля протестів працівників лісової галузі. Масово вийшли на мітинги лісівники чи не з усіх областей, в тому числі і з Хмельниччини. Нагадаємо, вони виступають проти передачі лісових господарств у концесію та не погоджуються зі Стратегією реформування лісового господарства, яку нібито кулуарно ухвалив Уряд 15 листопада 2017 року, хоча її й досі немає на офіційному порталі Кабінету Міністрів.

17 народних депутатів від різних фракцій і груп звернулися до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням не допустити реалізації Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року та переглянути її норми. Про це повідомив народний депутат, член Аграрного комітету ВРУ Олег Кулініч, оприлюднивши на своїй сторінці у Фейсбуці фотокопію відповідного звернення.

Журналістка «Кола» поросила прокоментувати ситуацію у Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України під час національного прес-клубу реформ для регіональних ЗМІ «Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік».

– Я можу сказати, що за останні декілька років лісове агентство ( Державне агентство лісових ресурсів – прим. авт.) не продемонструвало жодних позитивних здобутків щодо наведення ладу в галузі. Хочу підкреслити, що це і екологія, і лісове господарство, за яким потрібно дуже серйозно дбати і працювати, – говорить Глава Уряду. – Я думаю, що воно можу бути абсолютне самодостатнє з точки зору наповненням доходами своїх рахунків, маю на увазі рахунків лісового господарства країни. Треба, щоб вони (очевидно йшлося про працівників лісової галузі – прим. авт.) позашивали там собі кишені. Тому я думаю, що це штучно створена історія. Перед тим, як виходити на будь-які протести треба було звернутися до Уряду зі своїми пропозиціями. Якщо будуть пропозиції від працівників лісового господарства, як ефективно розвивати господарство, ми завжди будемо підтримувати. Але якщо ми бачимо потайну ціль, то тут треба, ще раз осмислити, чому так відбувається.

Проте чи ухвалена Стратегія реформування лісового господарства Володимир Гройсман так і не сказав, як і не прокоментував ситуацію щодо передачі лісів у концесію.

0 коммент.:

Дописати коментар