04 лютого 2019

Житомирський національний агроекологічний університет в телепроекті "Бери вище"

Проект «Бери вище» стисло й емоційно розповідає про історію конкретного навчального закладу, його традиції та актуальні напрями, за якими йде навчання. Саме про те, чим пишається навчальний заклад, – його лабораторну й матеріально-технічну базу, наукові розробки та досягнення студентів і викладачів ЗВО. Адже кожен заклад вищої освіти – це майже окрема “родина”, яка нині виховує свідомих громадян, ту молодь, котра в недалекому майбутньому формуватиме наше суспільство.У проекті показують вплив вишів на суспільне і культурне життя того чи іншого регіону України.

У новому випуску «Бери вище» розповідають про Житомирський національний агроекологічний університет, який є базовим для підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології, навчальна пасіка, навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медицини, хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики.

На базі ЖНАЕУ функціонує Поліський центр органічного виробництва «Полісся Органік», проводиться ярмарок органічної продукції, Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека», розроблено та впроваджено у навчальний процес курс «Органічне виробництво».

На 8 факультетах Житомирського національного агроекологічного університету (технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини) готують фахівців за 27 спеціальностями, більшість з яких відкрили протягом трьох років – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградарство», «Науки про землю», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Враховуючи темпи та рівень розвитку ЖНАЕУ, він з агроекологічного стає класичним багатопрофільним закладом вищої освіти, який за кількістю студентів денної та заочної форм є найбільшим в регіоні – тут навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей, а це понад 7 тисяч студентів.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету нещодавно вперше відбувся форум «Космічні технології для агробізнесу», запустили Регіональний космічний центр «Полісся» і готуються до відкриття інформаційного центру ЄС.

Перший Житомирський
05.02.2019 19:26

0 коммент.:

Дописати коментар