15 лютого 2016

Роботи зі створення захисних лісових насаджень залишились без держпідтримки на Онуфрійщині


КІРОВОГРАД. 14 лютого. УНН-Центр. Розширена виробнича нарада відбулася в Онуфріївському лісгоспі. На нараді підбили підсумки фінансово-господарської діяльності підприємства за минулий рік та визначили пріоритетні напрямки його роботи на 2016 рік. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі Кіровоградського ОУЛМГ.

У нараді взяли участь спеціалісти підприємства та керівники структурних підрозділів.

За словами директора лісгоспу Валентини Здебської, підприємство забезпечило виконання запланованих на 2015 рік показників у повному обсязі. Керівник підприємства провела порівняльний аналіз основних фінансово-господарських показників у розрізі структурних підрозділів.

Присутні також розглянули питання щодо подальшої діяльності та розвитку підприємства.

"На сьогодні роботи по створенню захисних лісових насаджень залишились без державної підтримки, що зводить нанівець надбання багатьох поколінь і загрожує екологічною катастрофою. Підприємство має вирощений посадковий матеріал, земельні ділянки під посадку, на які виготовлені речові права, та не має змоги створити насадження у зв’язку з відсутністю на це коштів", – про це зазначила В. Здебська.

Зазначалось, що підприємство звернулося до голови Онуфріївської РДА з проханням клопотати про виділення з екологічного фонду облдержадміністрації коштів у сумі 551 тис. грн. для проведення у 2016 році робіт, пов’язаних зі створенням на території Онуфріївського району захисних лісових насаджень. Враховуючи те, що на сьогоднішній день питання залишається відкритим, кожен з присутніх висловив своє занепокоєння щодо можливості зриву весняної лісокультурної кампанії.

Поряд із цим в основному кошторисі держави відсутні кошти на утримання лісової охорони для забезпечення належної охорони та захисту лісів. Тому лісгоспом вирішено взяти курс на залучення якомога більшої кількості додаткових джерел фінансових надходжень. Підґрунтя для цього було закладено ще в попередні роки, а саме: підприємством налагоджено випуск товарів народного споживання; на землях, придатних для ведення сільського господарства, підготовано ґрунт та закуплено посівний матеріал для вирощування сільгоспкультур; освоєно вольєрне господарство; придбано вулики з метою розпочати в нинішньому році ведення бджільництва. Окрім того було розширено кількісний та асортиментний склад декоративного посадкового матеріалу, який останнім часом користується попитом серед населення.

Related Posts:

Сторінки (16)12345678910111213141516 Вперед

0 коммент.:

Дописати коментар