Українська влада має захищати власний ринок та не допустити знищення деревообробної галузі, - про це сьогодні на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко.
"Ми маємо звернути увагу на те питання, яке намагається проштовхнути нинішній уряд, в тому числі знаходячись під тиском ззовні. Мова йде про намагання відмінити мораторій який був введений менше року тому на вивіз з України лісу-кругляка. Зараз багато хто хоче перетворити Україну на сировинну колонію, щоб ми лише постачали сировину і нічого не виробляли - жодної доданої вартості, жодної продукції, не мали промисловості. Багато кому це вигідно, тому що дає можливість розвивати власну промисловість в інших країнах, створювати додану вартість, ставати багатшими, - наголосив народний депутат.
За словами націоналіста, якщо влада піде по такому шляху, це буде катастрофою. Мораторій, який був введений менше року тому, вже дав серйозний економічний ефект: в Україні майже на 15 відсотків зросла деревообробна промисловість, запрацювали підприємства, стали надходити інвестиції, люди отримали роботу.
Усі відео пов'язані з Андрієм Іллєнком
"А зараз нам кажуть, - відміняйте цей мораторій, бо нам не дадуть наступний кредит. Тобто, кредит, який мають повертати наші діти, який є боргом, який зростає, - за нього ми маємо ліквідовувати робочі місця у себе в країні та згортати власну промисловість. Це абсолютно ненормальна ситуація. Ми, навпаки, маємо ні в кого нічого не просити, самі заробляти гроші, і для цього нам потрібні правильні закони, які будуть стимулювати наше виробництво, а не знищувати його.
ВО "Свобода" заявляє, що не можна знищувати деревообробну галузь, треба захищати та розвивати свій ринок, треба щоб в Україні зростала промисловість, а не українці їхали на заробітки - і цим має займатися українська влада", - заявив Андрій Іллєнко.
"Голос націоналіста": виступи, промови, звернення, звіти українських націоналістів
Нагадаємо, що зняття мораторію на експорт лісу-кругляка є однією з головних умов, які Євросоюз ставить для виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро.
0 коммент.:
Дописати коментар