Делегація працівників лісового господарства України на запрошення словенської компанії відвідала Республіку Словенію. У складі делегації були працівники лісогосподарських підприємств Закарпатського ОУЛМГ: перший заступник начальника ЗОУЛМГ Ігор Коцур, директори Рахівського та Ясінянського лісгоспів - Володимир Приступа та Василь Теличук, а також головний інженер Великобичківського лісомисливгоспу Михайло Дем'янчук.
Делегація відвідала завод у м. Планіна, де виготовляють трелювальні лебідки, дровокольні станки та маніпулятори до тракторів. Завод обладнаний сучасним металообробним обладнанням відомих світових фірм. Директори підприємств ознайомились з технологічним циклом виготовлення лісових трелювальних лебідок, дровокольно-пильних станків, пересвідчившись в надійності обладнання, що виробляється фірмою.
Усі вироби фірми після монтажу проходять випробовування та тестування на спеціальному обладнанні. На показовому майданчику для представників делегації було продемонстровано роботу обладнання, що виготовляється на заводі.
Перший заступник начальника Закарпатського ОУЛМГ Ігор Коцур повідомив: «Кожен продукт, який випускається з-під станка, після монтажу піддається випробуванням, наприклад, в лебідці налаштовується сила тяги, перевіряється гідравліка. На готовий виріб наклеюється наклейка зі штрих-кодом, що несе в себе інформацію про подальший експорт, в яку саме країну і до якого клієнта відвантажена лебідка».
«Для зварювання деталей лебідок або дровокольного верстатів використовуються п'ять роботів. Відповідно до програмного забезпечення, яке визначає порядок операцій, роботи беруть з робочого столу ті чи інші деталі і з'єднують їх в зварену конструкцію. Після зварювання кінцевий продукт проходить стадію зачистки в пескоструйній камері і відправляється на фарбування, яка виконується порошковим методом. Виріб покривається рівним шаром фарби, після чого на 10 хв. поміщається в спеціальну камеру, де фарба спікається при температурі 180 °С», - розповів Володимир Приступа.
Другий день програми був також насиченим і охопив огляд лісової техніки на заводі ««Tajfunliv» у м. Постойна, який виготовляє лісові гідроманіпулятори. Тут делегація лісівників з України пересвідчилась в високій якості продукції, що випускається. У другій половині дня українська делегація відвідала лісовий навчальний центр, де навчають вальників лісу, операторів гідроманіпуляторів, лісівників усіх спеціальностей.
Під час робочого візиту лісівників ознайомили з веденням лісового господарства Словенської Республіки та сучасним навчальним центром, де майбутні лісівники здобувають вищу освіту.
За інформацією прес-служби Закарпатського ОУЛМГ
29.11.2016
0 коммент.:
Дописати коментар